Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Krasowy Zielnioka
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
47
E
5
6
11
C
7
06
C
8
36
D
9
41
10
41
11
12
56
E
13
14
46
C
15
16
26
17
46
18
19
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla