Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M11
Pomłynie Leśniczówka
kierunek:
Katowice Sądowa
3
36
4
36
5
30
6
44
7
38
8
38
9
10
38
11
34
12
34
13
33
14
39
15
44
16
44
17
37
18
37
19
36
20
39
21
39
22
43
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy