Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Krzyżowa
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
18
20
50
19
20
21
22
23
43
B
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia