Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Fiat Auto-Hit
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
54
5
16
55
6
28
A
49
7
28
A
8
19
9
11
10
06
A
11
11
12
01
A
33
13
23
14
01
31
A
15
09
41
16
36
17
50
A
18
39
19
55
20
21
10
22
28
23
20
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla