Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
788
Larysz
kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
5
01
32
6
02
34
7
04
34
8
04
34
9
04
A
34
10
34
11
34
12
34
13
34
14
04
34
15
09
34
16
09
34
17
04
B
34
18
34
19
34
20
34
21
34
22
39
B
23
38
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Brzęczkowice Osiedle Powstańców
B - Kurs do przystanku Brzezinka Centrum