Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Łagiewniki Zajezdnia
kierunek:
Chebzie Pętla
4
01
26
37
50
5
04
19
34
49
6
04
19
34
49
7
04
19
34
49
8
04
19
34
49
9
04
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
04
19
34
49
16
04
19
34
49
17
04
19
34
49
18
04
29
49
19
19
49
20
19
49
21
19
49
22
19
49
23
16
45
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy