Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Janów Lwowska Szkoła
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
56
5
25
57
6
27
57
7
27
57
8
27
57
9
27
57
10
27
11
12
57
12
27
57
13
27
57
14
27
57
15
27
57
16
27
17
27
57
D
18
27
19
30
20
30
21
30
22
30
23
29
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek
D - Kurs do przystanku Szopienice Kościół