Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Krasowy Kościół
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
49
E
5
6
13
C
7
08
C
8
38
D
9
43
10
43
11
12
58
E
13
14
48
C
15
16
28
17
48
18
19
28
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla