Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Arki Bożka
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
03
A
33
A
1
2
3
4
50
5
17
32
47
6
02
17
32
47
7
02
17
32
47
8
02
17
32
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
02
17
32
47
17
02
17
32
47
18
02
17
32
47
19
07
32
20
02
32
21
02
32
22
02
32
23
02
28
43
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego