Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Niezdara
kierunek:
Bytom Dworzec
4
47
5
44
6
29
7
39
8
9
06
10
11
32
12
41
13
59
14
15
23
16
26
17
47
18
19
20
33
21
37
22
23
18
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park