Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Paprocany Pętla
kierunek:
Wilkowyje Obywatelska
4
08
5
11
6
07
C
31
7
09
C
28
8
10
34
9
39
10
24
11
24
12
10
13
09
14
30
47
15
28
16
09
C
40
17
19
18
34
19
39
20
12
21
08
22
31
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Tychy Dworzec PKP