Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Łagiewniki Gojny
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
18
22
52
19
20
21
22
23
45
B
59
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia