Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
656
Gołonóg Aleja Zagłębia Dąbr.
kierunek:
Mydlice Pętla
4
40
5
20
6
02
42
7
22
8
02
42
9
22
10
02
42
11
12
02
42
13
22
14
02
42
15
22
16
02
42
17
22
18
02
42
19
20
00
40
21
20
22
00
A
40
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Morcinka