Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
98
Chorzów Batory 16 Lipca
kierunek:
Michałkowice Plac 11 Listopada
5
15
6
18
58
A
7
48
B
8
9
23
10
23
11
12
23
B
13
23
14
38
15
08
A
43
16
17
23
18
23
A
19
20
21
22
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Siemianowice Powstańców Pętla
B - Kurs do przystanku Maciejkowice Dwór