Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Bizja
kierunek:
Bytom Dworzec
4
48
5
45
6
30
7
40
8
9
07
10
11
33
12
42
13
14
00
15
24
16
27
17
48
18
19
20
34
21
38
22
23
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park