Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Krasowy Rondo
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
51
E
5
6
15
C
7
10
C
8
40
D
9
45
10
45
11
12
13
00
E
14
50
C
15
16
30
17
50
18
19
30
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla