Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Bytom Urząd Pracy
kierunek:
Gliwice Zajezdnia
0
00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
23
53
19
20
21
22
23
46
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Stroszek Zajezdnia