Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Mysłowice Targ Miejski
kierunek:
Ławki Pętla
6
25
7
25
8
25
9
25
10
25
11
25
12
25
13
25
14
25
15
25
16
25
17
18
25
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół