Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Bytom Łużycka
kierunek:
Kochłowice Kopalnia Śląsk
4
34
5
11
46
6
21
56
7
21
8
06
9
21
10
11
41
12
16
51
13
14
01
36
15
11
46
16
21
56
17
18
19
20
54
21
39
22
29
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta