Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
616
Będzin Targowisko
kierunek:
Sosnowiec Szpital Wojewódzki
5
35
6
36
7
38
8
33
9
53
10
11
13
12
33
13
33
14
33
15
33
16
33
17
33
18
33
19
37
A
20
32
21
37
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Będzin Kościuszki