Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Tychy Bielska Szpital
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
33
54
5
33
6
06
A
27
7
06
A
57
8
49
9
44
A
10
49
11
39
A
12
11
13
01
39
14
09
A
47
15
19
16
14
17
28
A
18
17
19
34
20
49
21
22
07
59
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla