Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Wilkowyje Wąska
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
4
52
A
5
6
03
A
7
17
8
17
9
17
48
10
48
11
48
12
48
A
13
17
A
14
07
B
15
22
47
16
17
17
24
A
18
17
A
19
30
A
20
18
54
A
21
22
21
A
23
20
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa