Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Mysłowice Centrum Handlowe
4
32
5
32
A
6
52
7
8
01
9
10
11
12
13
43
B
14
48
15
36
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Mysłowice Kopalnia
B - Kurs do przystanku Imielin Wiadukt