Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
M10
Katowice Plac Wolności
kierunek:
Kobiór Centrum
5
18
A
48
6
18
48
7
18
48
A
8
18
48
A
9
18
48
A
10
18
48
A
11
18
48
A
12
18
48
A
13
18
48
A
14
18
48
A
15
18
48
A
16
18
48
17
18
A
48
18
18
A
48
19
18
A
48
20
18
A
48
21
18
A
48
22
18
A
48
A
23
48
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Osiedle "Z1"