Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S62
Bażanowice
kierunek:
Goleszów
5
20
A
6
53
7
8
25
9
10
47
11
12
16
13
14
15
41
A
16
59
17
18
48
19
20
21
07
A - Kurs do przystanku Skoczów