Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Wallisa
kierunek:
Chebzie Pętla
4
07
31
57
5
12
27
42
57
6
12
27
42
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
18
07
19
A
27
39
A
57
19
07
A
27
44
A
57
20
27
57
21
27
57
22
27
57
23
26
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego