Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Maciejów Kondratowicza
kierunek:
Chorzów Rynek
3
28
43
A
4
03
31
A
5
6
7
8
9
10
11
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko