Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T19
Stroszek Targowisko
kierunek:
Łagiewniki Zajezdnia
4
14
19
A
29
43
56
5
11
26
41
56
6
11
26
41
56
7
11
26
41
56
8
11
26
41
56
9
11
26
41
56
10
11
26
41
56
11
11
26
41
56
12
11
26
41
56
13
11
26
41
56
14
11
26
41
56
15
11
26
41
56
16
11
26
41
56
17
11
26
41
56
18
11
31
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
01
31
23
01
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego