Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Dąbrowa Górnicza Konopnickiej
kierunek:
Będzin Kościuszki
4
40
5
20
6
00
40
7
20
8
10
9
10
10
10
11
10
12
10
13
10
14
10
15
10
16
10
17
10
18
10
19
10
20
10
21
10
22
10
23
10
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy