Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
223
Krasowy Kościół
kierunek:
Giszowiec Kolista Pętla
4
44
A
5
53
A
6
7
23
8
43
9
23
10
53
11
43
12
43
A
13
53
A
14
53
15
53
16
33
17
53
18
19
13
20
43
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Giszowiec Kopalnia Staszic