Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
622
Ostrowy Górnicze Kolonia Leśna
kierunek:
Rudna Stawowa
23
17
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia