Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
98
Siemianowice Pszczelnicza
kierunek:
Halemba Pętla
4
30
5
6
7
8
9
12
C
10
11
12
02
13
14
15
16
22
17
18
19
20
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Chorzów Rynek