Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
39
Ruda Zamet
kierunek:
Kochłowice Kopalnia Śląsk
4
39
5
03
47
6
22
57
7
32
57
8
42
9
57
10
32
11
07
42
12
17
52
13
27
14
37
15
12
47
16
22
57
17
32
18
32
19
27
20
28
21
28
22
13
23
02
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Urząd Miasta