Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Ruda Klary
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
12
B
43
C
50
5
06
B
19
49
6
24
49
7
20
50
8
20
50
9
20
10
20
11
20
50
12
20
50
13
20
50
14
20
50
15
20
50
16
20
17
20
18
20
19
10
20
10
21
10
22
24
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Orzegów Waniora