Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Osiedle Homera
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
57
5
21
6
00
33
A
54
7
32
A
8
23
9
15
10
10
A
11
15
12
05
A
37
13
28
14
06
36
A
15
14
45
16
40
17
54
A
18
43
19
58
20
21
14
22
32
23
23
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla