Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17
Ostrożnica
kierunek:
Bytom Dworzec
4
50
5
47
6
32
7
42
8
9
09
10
11
35
12
44
13
14
02
15
26
16
29
17
50
18
19
20
36
21
40
22
23
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park