Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Kosztowy Rynek
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
4
52
E
5
6
17
C
7
12
C
8
42
D
9
47
10
47
11
12
13
02
E
14
52
C
15
16
32
17
52
18
19
32
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
D - Kurs do przystanku Lędziny Droga Do Górek
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla