Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Rozbark Siemianowicka
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
07
A
37
A
1
2
3
4
54
5
21
36
51
6
06
21
36
51
7
06
21
36
51
8
06
21
36
51
9
06
21
36
51
10
06
21
36
51
11
06
21
36
51
12
06
21
36
51
13
06
21
36
51
14
06
21
36
51
15
06
21
36
51
16
06
21
36
51
17
06
21
36
51
18
06
21
36
51
19
11
36
20
06
36
21
06
36
22
06
36
23
06
32
47
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego