Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Ruda Południowa
kierunek:
Katowice Mickiewicza
4
14
B
45
C
52
5
08
B
21
51
6
26
51
7
22
52
8
22
52
9
22
10
22
11
22
52
12
22
52
13
22
52
14
22
52
15
22
52
16
22
17
22
18
22
19
12
20
12
21
12
22
26
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
C - Kurs do przystanku Orzegów Waniora