Sobota
Niedziela
743
Boruszowice Traugutta
kierunek:
Tworóg Kościół
6
15
C
7
8
41
C
9
10
11
02
C
12
13
43
C
14
15
52
C
16
17
18
19
03
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Mikołeska