Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Chorzów Styczyńskiego
kierunek:
Chebzie Pętla
4
08
33
44
58
5
13
28
43
58
6
13
28
43
58
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
13
38
58
19
28
58
20
28
58
21
28
58
22
28
58
23
23
52
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy