Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Plac Autobusowy
kierunek:
Tychy Jana Pawła II
4
47
5
06
6
49
7
14
37
8
9
10
11
12
13
32
14
15
16
26
17
51
18
19
20
21
18
22
38
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy