Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T10
Bytom Głęboka
kierunek:
Bytom Szkoła Medyczna
0
08
A
38
A
1
2
3
4
55
5
22
37
52
6
07
22
37
52
7
07
22
37
52
8
07
22
37
52
9
07
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
07
22
37
52
19
12
37
20
07
37
21
07
37
22
07
37
23
07
33
48
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Plac Sikorskiego