Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Morgi Pukowca
kierunek:
Ławki Pętla
6
55
7
55
8
55
9
55
10
55
11
55
12
55
13
55
14
55
15
55
16
55
17
18
55
A
19
20
55
21
55
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół