Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Ekonomiczna
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
02
26
6
05
38
A
59
7
37
A
8
28
9
20
10
15
A
11
20
12
10
A
42
13
33
14
11
41
A
15
19
50
16
45
17
59
A
18
48
19
20
03
21
19
22
37
23
28
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla