Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
S71
Bełsznica
kierunek:
Bohumin
0
37
A
1
2
3
4
5
57
A
6
7
8
00
9
10
06
A
11
12
04
13
54
14
15
56
16
17
17
A
18
54
19
20
21
02
A
22
23
07
A
A - Kurs do przystanku Chałupki