Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Szombierki Kościół
kierunek:
Chorzów Rynek
4
02
17
A
37
5
05
A
6
7
8
9
10
48
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko