Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Burowiec
kierunek:
Michałkowice Bytomska
4
05
35
5
03
33
6
05
35
7
05
35
8
05
35
9
05
35
10
05
35
11
20
12
05
35
13
05
35
14
05
35
15
05
35
16
05
35
17
35
18
35
19
37
20
37
21
37
22
37
23
36
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Siemianowice Rynek