Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
219
Larysz
kierunek:
Ławki Pętla
6
57
7
57
8
57
9
57
10
57
11
57
12
57
13
57
14
57
15
57
16
57
17
18
57
A
19
20
57
21
57
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Ławki Kościół