Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
656
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Mydlice Pętla
4
45
5
28
6
10
50
7
30
8
10
50
9
30
10
10
50
11
12
10
50
13
30
14
10
50
15
30
16
10
50
17
30
18
10
50
19
20
07
47
21
27
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy